Üretimden Uygulamaya

BAŞLICA ÜRÜNLER

Yapı Kimya

Yapı kimyasalları dediğimizde ilk aklımıza gelen yapı ve onarımda kullanılan ürünlerin başlıca tanımı gelmektedir. Bizde bu nedenle yapı kimyasallarının tanımını uygun olarak YAKI KİMYA markasıyla sektörel ihtiyaçların tedarik ve üretimi için hizmete başladık.

YAPI KİMYA, Yapı kimyasalları ürünleriyle;  inşaat, altyapı, tünel, maden, onarım, güçlendirme endüstriyel, marin denizcilik ve benzeri alanlar için ürün üretimi ve makine  ekipmanların tedariği amacıyla kurulmuş, sektörün ihtiyacı doğrultusunda online satış ve teknik ekipman desteği sağlamaktadır.

 

Neler Yaparız?

Yapı kimyasalları ürün ve uygulamaları, bir çok alan ve sektörde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında ilk akla gelen yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ankraj yapıştırıcılar ve boyalar olduğunu düşünebiliriz. Ancak yapı kimyasalları aslında daha çok alanda endüstriyel çözümler sağlayan çok geniş yelpazeye sahip olduğunu söylemeliyiz.

Kullanım Alanları

İnşaat boyaları, inşaat su yalıtım ürünleri ve kimyasalları, dış cephe sıva ve yapıştırıcıları, mermer ve zemin yapıştırıcıları, zemin kaplama kimyasalları, profil ve pvc yapıştırıcı mastikleri, ısı yalıtım köpükleri ve kimyasalları, beton ve harç katkıları, Onarım ve güçlendirme ankraj kimyasalları, marin denizcilik sektörü.

Su yalıtım ürünleri, zemin kaplama ürünleri, boyalar, yapıştırıcılar, astarlar, katkı ürünleri,  güçlendirme ürünleri, marin ürünleri.

Avatar Mobile
Main Menu x
X