Hakkımızda

Yapı Kimya neler yapıyor, hangi sektörlere hizmet veriyor, ürün üretimleri nelerdir? daha bir çoğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Online Mağazımız Hakkında

YAPI Kimya

Yapı kimyasalları dediğimizde ilk aklımıza gelen yapı ve onarımda kullanılan ürünlerin başlıca tanımı gelmektedir. Bizde bu nedenle yapı kimyasallarının tanımını kısaltarak YAKI KİMYA olarak sektörel ihtiyaçların tedarik ve üretimi için hizmete başladık.

YAPI KİMYA, Yapı kimyasalları ürünleriyle;  inşaat, altyapı, tünel, maden, onarım, güçlendirme endüstriyel, marin denizcilik ve benzeri alanlar için ürün üretimi ve  tedarik amacıyla kurulmuş, sektörün ihtiyacı doğrultusunda online satış ve teknik ekipman desteği sağlamaktadır.

Neler Yaparız?

Yapı kimyasalları ürün ve uygulamaları, bir çok alan ve sektörde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında ilk akla gelen yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ankraj yapıştırıcılar ve boyalar olduğunu düşünebiliriz. Ancak yapı kimyasalları aslında daha çok alanda endüstriyel çözümler sağlayan çok geniş yelpazeye sahip olduğunu söylemeliyiz.

Kullanım Alanları

İnşaat boyaları, inşaat su yalıtım ürünleri ve kimyasalları, dış cephe sıva ve yapıştırıcıları, mermer ve zemin yapıştırıcıları, zemin kaplama kimyasalları, profil ve pvc yapıştırıcı mastikleri, ısı yalıtım köpükleri ve kimyasalları, beton ve harç katkıları, Onarım ve güçlendirme ankraj kimyasalları, marin denizcilik sektörü.

Su yalıtım ürünleri, zemin kaplama ürünleri, boyalar, yapıştırıcılar, astarlar, katkı ürünleri,  güçlendirme ürünleri, marin ürünleri.

Çalışmalar

..........

Play Video

Our company history and present

Play Video

Design & development

Play Video

Process demonstration

Avatar Mobile
Main Menu x
X