YAPI KİMYA Üretimden Uygulamaya

Yapikimya.com, ticari  olarak PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi Tic.LTd.ŞTİ'nin bünyesinde resmi bir kuruluşudur.  Şirketimiz İTO ( İstanbul Ticaret Odası) üyesi, İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği) üyesidir. Firmamız ayrıca  ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) sistemine kayıtlı bir kuruluştur.

 

Şirketimiz kurulduğu 2017 yılından günümüze kadar, müşteri memnuniyetini esas alan prensibiyle gelişimini sürdürmekle birlikte; gerek ‘ Yapı Kimyasalları ‘ gerek ise ‘ Yapı, Onarım, İmalat, Üretim, Sanat Hobi‘ çalışmalarına ürün üretimi ve çözüm geliştirilmesi konusunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

 

Yapı kimyasalları; inşaat, yapı, tadilat ve onarımda kullanılan ürünlerin başlıca tanımıdır. Kuruluşumuz, bu tanıma uygun olarak "YAPI KİMYA Üretimden Uygulama"  markasıyla sektörel ihtiyaçlarını tedarik ve üretimi için hizmete başlamıştır. YAPI KİMYA Üretimden Uygulama, yüzlerce ürün çeşidiyle, inşaat, altyapı, tünel, maden, onarım, güçlendirme endüstriyel, marin denizcilik ve benzeri alanlar için ürün üretimi ve makine ekipmanların tedariği amacıyla kurulmuş, sektörün ihtiyacı doğrultusunda online olarak satış ve teknik ekipman desteği sağlamaktadır.

 

Neler Yaparız?

Yapı kimyasalları ürün ve uygulamaları, bir çok alan ve sektörde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında ilk akla gelen yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ankraj yapıştırıcılar ve boyalar olduğunu düşünebiliriz. Ancak yapı kimyasalları aslında daha çok alanda endüstriyel çözümler sağlayan çok geniş yelpazeye sahip olduğunu söylemeliyiz.

 

Ürünlerimizin Başlıca Kullanım Alanları

İnşaat boyaları, inşaat su yalıtım ürünleri ve kimyasalları, dış cephe sıva ve yapıştırıcıları, mermer ve zemin yapıştırıcıları, zemin kaplama kimyasalları, profil ve pvc yapıştırıcı mastikleri, ısı yalıtım köpükleri ve kimyasalları, beton ve harç katkıları, Onarım ve güçlendirme ankraj kimyasalları, marin denizcilik sektörü. Su yalıtım ürünleri, zemin kaplama ürünleri, boyalar, yapıştırıcılar, astarlar, katkı ürünleri, güçlendirme ürünleri, marin ürünleri.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı