Poliüretan Reçineler

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım köpüğü, 36 dansite aralığında püskürtülerek uygulanan, yapılarda ve yaşam alanlarında kullanılanan son derece yüksek ısı yalıtım değerine sahiptir. Ürün özel çift bileşenli basınçlı makineler ile uygulanmaktadır.

 

 

 

 

PUR230-DN30
₺32.280,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Düşük debilidir. Mikro boyutta, ekonomik, taşıması kolay, pratik, küçük işler için iki bileşenli poliüretan sprey köpük makinesi olarak tasarlanmıştır. Isı yalıtımı poliüretan köpük uygulamalarında püskürtme makinesi olarak kullanılır.

Makinede sprey köpük uygulamak için formüle edilmiş olan ayrıca ısıtmadan çalışabilen PUR 230 köpük reçinesi kullanılmalıdır. 

 

PURMİKRO-SP
₺18.599,99 KDV Dahil
Epoksi Reçineler

Tek Kullanımlık Poliüretan Köpük Kiti, kullanıma hazırdır. Boşluk dolumlarında, onarım ve inşaat yapım işlerinde kullanılır. Boşlukları doldurup dolgu ve izolasyon sağlayarak yapıda hafiflik sağlar.  Kendi hacminin 25 katı genleşerek mukavemet sağlar, ayrıca ısı yalıtım değeri yüksektir. Reçineler gaz içermez, yanıcı veya patlayıcı değildir.

 

KÖPÜK KİT 500GR
₺110,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım köpüğü, 36 dansite aralığında püskürtülerek uygulanan, yapılarda ve yaşam alanlarında kullanılanan son derece  verimli ısı yalıtım değerine sahiptir. Ürün özel çift bileşenli basınçlı makineler ile uygulanmaktadır. 

 

 

 

 

PUR230-52KG
₺3.990,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Düşük debilidir, mikro boyutta, ekonomiktir, taşıması kolay, pratik, küçük işler için iki bileşenli polyurea makinesi olarak tasarlanmıştır. Sprey polyurea uygulamalarında püskürtme makinesi olarak kullanılır.  Isıtma sistem üzerinde mevcuttur. 

 

 

PURMİKRO-SP2
₺28.399,99 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı