GİZLİLİK ve GÜVENLİK

Yapikimya.com, ticari  olarak PURYAP Yapı Kimyasalları ve Makine Sanayi Tic.LTd.ŞTİ'nin bünyesinde resmi bir kuruluşudur.  Şirketimiz İTO ( İstanbul Ticaret Odası) üyesi, İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği) üyesidir.Firmamız ayrıca  ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) sistemine kayıtlı bir kuruluştur.

Yapıkimya.com sisteminde mevcut kişisel veri ve üyelik bilgilerinizin, ticari faaliyetlerimizin sürdürülebilir olması amacıyla diğer üyelerle paylaşılmayacağını garanti eder. Sisteme girilen kişisel veriler sadece www.yapikimya.com tarafından, müşteri profilini ve veritabanını oluşturmak amacıyla kullanılır. Bir başka kullanıcının oluşturulan  üyelik hesaplarına ulaşmayacağını ve oluşturulan üyelik hesaplarının yalnızca kendilerinin yöneteceğini taahhüt ve garanti ederiz.

 

Güvenlik Protokolü

www.yapikimya.com'da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır.
SSL (256 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranız ve kişisel banka bilgileriniz kesinlikle kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz.

 

Bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizin bizde kalacağından, hiçbir şekilde reklam ya da tanıtım amacıyla üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacağından,

SSL güvenlik protokolleri sayesinde, www.yapikimya.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle, başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin kullanılabilmesi önlenmektedir. Bu da kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliğini sağlamış olmaktadır.

Bu sistem sayesinde www.yapikimya.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı