Su Yalıtımı

PUR 220 Rijit poliüretan enjeksiyon reçinesi solventisz ve kokusuzdur.Poliüretan, su ile genleşen, beton çatlaklarının ve çeşitli alanların su izolasyonu amacıyla kullanılan üründür.

 

PUR220-27KG
₺4.249,00 KDV Dahil
Poliüretan Enjeksiyon

Tek bileşenli poliüretan esaslı mükemmel esnekliğe sahip dilatasyon ve ek yerleri için geliştirilmiş reçinedir. Kullanımı kolay hareketli alanların birleşim noktalarında mükemmel oranda esneklik sağlar. Yapılarda yıllarca hareket olması durumunda dahi PUR 221 flex poliüretan enjeksiyon köpüğü etkilenmeden su yalıtımını korumayı sağlar.

PUR221-27 KG
₺5.300,00 KDV Dahil
₺6.700,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Yeni Ürün
Ekipmanlar

Yüksek basınçlı Alman motorlu, düşük devirden yüksek devire hız ve basıncı ayarlanabilir özelliktedir.Performansı diğer makinelere göre daha iyidir .Poliüretan, Epoksi, Akrilik , jel reçine ve kimyasalların beton çatlarına enjeksiyonu amacıyla kullanılan yüksek basınçlı enjeksiyon makinesidir.  

 

 

 

PUR421
₺10.325,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Yüksek basınçlı standart motorlu, hızı ve basıncı ayarlanabilir özelliktedir. Poliüretan, Epoksi,akrilik,jel,reçine ve kimyasalların beton çatlarına enjeksiyonu amacıyla kullanılan yüksek basınçlı enjeksiyon makinesidir.  

Aynı gün kargo yapılmaktadır.

 

 

PUR420
₺6.608,00 KDV Dahil
₺7.788,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Su Yalıtımı

Tek Bileşenli katalizörsüz kullanıma hazırdır. Rijit poliüretan enjeksiyon reçinesi solventisz, ve kokusuzdur.Poliüretan su ile genleşerek, beton çatlaklarının ve çeşitli alanların su izolasyonunda kullanılır.

 

PURYAP05K
₺1.169,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Yüksek basınçlı, basınç motor korumalı, hızı ve basıncı ayarlanabilir özelliktedir. Poliüretan, epoksi ve akrilik bazlı ürünlerin püskürtme boya uygulamaları ve beton çatlak enjeksiyon uygulamalarında kullanılır.

 

 

 

PUR-AİRLESS
₺16.800,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Yüksek basınçlı, iki bileşenli poliüretan bazlı enjeksiyon köpüklerinin beton içerisine enjeksiyonlarının yapılmasında kullanılır. Ayrıca poliüretan köpük dolum işlemleri için imalatlarda kullanılabilir.

 

PUR520-2K
₺13.750,00 KDV Dahil
Enjeksiyon Reçineleri

İki bileşenli solventsiz, yüksek elastikiyet özelliğine sahip, beton çatlakların, dilatasyonların, soğuk derzlerin, özellikle hareketli betonların su izolasyonu, beton çatlakların onarımında kullanılabilir.

Not: Diğer poliüretanlara göre şişmeyen jel kıvamında çok esnek reçinedir.

 

 

PURCRACK 42 Kg
₺7.800,00 KDV Dahil
Enjeksiyon Reçineleri

İki bileşenli solventsiz yüksek dayanımlı bir reçinedir. Kimyasal dayanımı yüksektir. Su ile genleşme özelliğine sahip beton çatlakları, dilatasyonlar, soğuk derzlerin,  beton ve her türlü negatif su izolasyonu sağlayan ne gatif yönden su akıntılarını durduran poliüretan reçinedir.

 

 

 

PUR 223 55 Kg
₺6.545,00 KDV Dahil
Mobilya Ürünleri

Yeni nesil reçinelerden üretilen yüksek ve güçlü yapışma özelliği olan, hızlı kuruyan, poliüretan bazlı, solvent içermeyen, flex özelliğe sahip ahşap ve mobilya imalatlarında kullanılabilir yapıştırıcı reçinedir. Ortam sıcaklığı 25 derecede tutunma süresi 15 dk, tam kuruma 6-12 saattir. 

 

T500-7.5Kg
₺989,00 KDV Dahil
Ekipmanlar

Beton çatlaklarının su izolasyonu ve onarımlarında kullanılır.Yeni başlayanlar için uygun fiyat başlangıç paketi. Enjeksiyon uygulamasına başlayanlar için gerekli olan 1 adet enjeksiyon makinesi, 50 adet enjeksiyon pakeri, 27 kg enjeksiyon reçinesi ile üçü bir arada paket.

 

 

 

PURENSET
₺11.290,00 KDV Dahil
Çerez Kullanımı