Boya ve Astarlar

Mat görünümlü solvent bazlı, kullanımı çok kolay, epoksi reçinelerden üretilen, yüksek dayanımlı özelliğe sahip, su geçirmez, beton, mermer, seramik, duvar, metal yüzeylere uygulanması ideal zemin boyasıdır. Uygulama sonrası yarı parlak bir yüzey oluşturan, kimyasallara dayanıklı yüksek kaliteli epoksi boyadır.

 

 

 

PUR EPOXY-260 20 KG
₺2.890,00 KDV Dahil
Boya ve Astarlar

Solventsiz epoksi, reçinelerden üretilen yüksek dayanımlı özelliğe sahip, su geçirmez, beton, mermer, seramik, duvar, metal yüzeylere uygulanması ideal zemin boyasıdır. Uygulama sonrası parlak bir yüzey oluşturan, kimyasallara dayanıklı yüksek kaliteli epoksi boyadır.

 

 

PUR EPOXY 260 SL 20 KG
₺3.127,00 KDV Dahil
Boya ve Astarlar

İki komponentli epoksi bazlı kendi kendine yayılan, zeminlerdeki boşluk ve çatlakları köprüleme özelliğine sahiptir. Yüksek mekanik dayanımlı fakbrika zeminleri, atölyeler, hangarlar, depolar, araç trafiği olan zeminlerde kullanılabilen parlak zemin kaplama boyasıdır.

 

 

 

PUREPOXY-261 SLF 20 kg
₺2.780,00 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün
Boya ve Astarlar

İki komponentli epoksi boya, istenilen renklerde üretilebilen, yüksek dayanımlı alanlar ve zeminler  için geliştirilmiş ekonomik zemin ve yüzey boyasıdır. Her türlü zeminde uygulamaya uygundur. Yapışma mukavemeti çok iyi ve kendinden astarlıdır. Astar ihtiyacı yoktur. 

 

 

 

PUR EPOXY-260 10 KG
₺1.498,00 KDV Dahil
₺1.580,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı