Epoksi Reçineler

Yapısal tamiratlar ve onarımlar için geliştirilmiş saf epoksi reçinelerden formüle edilmiş solventsiz epoksi enjeksiyon kimyasalıdır.

 

PUR225-7
₺1.600,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Sert ve yüksek basınç değerine sahiptir, solventsiz poliüretan bazlı yüksek yapışma özelliği olan bu ürün; birüt beton, şap, prafabrik yapı ve benzeri alanlarda oluşan ince çatlakları ve derin derz çatlaklarında tamirat için geliştirilmiş ağır araç trafiğine dayanıklı onarım reçinesidir.

 

 

 

PURYAP07K
₺556,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

İki bileşenli, düşük viskoziteli, poliüretan bazlı reçinedir. Yüksek elastikiyet değerine sahiptir. Çok ince olması nedeniyle beton ek yerleri, derin çatlaklar ve hareketli betonların onarımında su izolasyonu ve dolgu sağlar. UV ışınlarından etkilenmez, kimyasallara karşı dayanıklıdır. İster enjeksiyon ister çatlakların içerisine dökerek uygulanabilir. 

PURYAP039K
₺650,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Çift bileşenli polyurea bazlı yüksek dayanımlı, %800'e varan elastikiyet, solvent içermez, düşük viskoziteli, beton ek yerleri, derzler, beton çatlakların onarımı. Yüksek dayanım gerektiren fabrika zeminileri ve otopark beton eklerinde kullanılabilir.

Gri ve Siyah Renklerde Mevcuttur.

 

 

 

POLYUREAMASTİK-1K
₺140,00 KDV Dahil
Epoksi Reçineler

Yüksek dayanımlı, epoksi esaslı, iki bileşenli, tamir, montaj ve onarım harcıdır. Beton ve endüstriyel zeminlerin tamiratında, özelliği sayesinde aşınma ve darbeye karşı dayanıklıdır. Zemin kaplamalarının yapımında vb gibi alanların dayanımı arttırmak amacıyla kullanılır.

 

PUREPOXYMORTAR
₺780,00 KDV Dahil
Epoksi Reçineler

Yüksek mekanik dayanımlı, poliüretan ve silikat bazlı, iki bileşenli, beton çatlak tamir ve onarım reçinesidir. Uygulama sonrası dakikalar içerisinde kuruma özelliği olan, kurudaktan sonra araç trafiğine açılabilen hızlı çatlak tamir kitidir. Beton ve endüstriyel zeminlerin tamiratında, özellikle fabrika ve otopark zeminlerinde hızlı tamiratlar amacıyla kullanılır.

 

PURKİT 600
₺137,00 KDV Dahil
Çerez Kullanımı