Epoksi Reçineler

Yapısal tamiratlar ve onarımlar için geliştirilmiş, saf epoksi reçinelerden formüle edilmiş ,solventsiz, epoksi enjeksiyon kimyasalıdır.

 

PUR225-7 Kg
₺1.780,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Sert ve yüksek basınç değerine sahiptir, solventsiz poliüretan bazlı yüksek yapışma özelliği olan bu ürün; birüt beton, şap, prafabrik yapı ve benzeri alanlarda oluşan ince çatlakları ve derin derz çatlaklarında tamirat için geliştirilmiş ağır araç trafiğine dayanıklı onarım reçinesidir.

 

 

 

PUR Crack 5K
₺840,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

İki bileşenli, düşük viskoziteli, poliüretan bazlı reçinedir. Yüksek elastikiyet değerine sahiptir. Çok ince olması nedeniyle beton ek yerleri,derin çatlaklar ve hareketli betonların onarımında, su izolasyonu ve dolgu sağlar. UV ışınlarından etkilenmez, kimyasallara karşı dayanıklıdır. İster enjeksiyon olarak istersenizde çatlakların içerisine dökerek uygulayabilirsiniz. 

PURYAP039K
₺650,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Çift bileşenli polyurea bazlı yüksek dayanımlı, %800'e varan elastikiyet sağlar ve solvent içermez.Düşük viskozitelidir, beton ek yerleri, derzler ve beton çatlaklarının onarımında, yüksek dayanım gerektiren fabrika zeminileri ve otopark beton eklerinde kullanılabilir.

Gri ve Siyah Renklerde Mevcuttur.

 

 

 

POLYUREAMASTİK-1K
₺186,00 KDV Dahil
Epoksi Reçineler

Yüksek dayanımlı, epoksi esaslı, iki bileşenli, tamir, montaj ve onarım harcıdır. Beton ve endüstriyel zeminlerin tamiratlarında, zemin kaplamalarının yapımında vb. gibi alanların dayanımı arttırmak amacıyla kullanılır. Aşınma ve darbeye karşı dayanıklıdır

 

PUREPOXYMORTAR
₺480,00 KDV Dahil
Epoksi Reçineler

PURKİT  hızlı kuruyan, brüt beton çatlaklarının onarım reçinesidir. Yüksek mekanik dayanımlı, poliüretan ve silikat bazlı, iki bileşenli, beton çatlaklarını kısa sürede tamir eder.  Uygulama sonrası dakikalar içerisinde kuruma özelliği vardır. Kurudaktan sonra araç trafiğine hemen açılabilir. Fabrika zeminlerinde, atölyele zeminlerinde, otopark zeminlerinde, hangarlarda kullanılabilir.

Beton ve endüstriyel zeminlerin tamiratında, özellikle fabrika ve otopark zeminlerinde hızlı tamiratlar amacıyla kullanılır. 

 

PURKİT 600
₺185,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Çift bileşenli, polyurea bazlı ve yüksek elastikiyet özelliğine sahiptir. Solventsiz, kokusuz ve hızlı kurur. %1000'e varan elastikiyet sağlar,  düşük viskoziteli, beton ek yerleri, derzler, beton çatlakların onarımı,  kırılmış olan beton çatlaklarının izolasyonu, derin çatlakların doldurulmasında, dilatasyonların doldurulması ve izolasyonunda kullanılır.

Kendi kendine yayılır, akışkan bir özelliği vardır. UV ışınlarına dayanıklıdır.

 

 

 

 

POLYUREAMASTİK-7.5 Kg
₺1.136,00 KDV Dahil
Poliüretan Reçineler

Çift bileşenli, polyurea bazlı ve  %1000'e varan yüksek elastikiyet özelliğine sahiptir. Solventsiz, kokusuz ve hızlı kurur. Düşük viskozitelidir.Beton ek yerlerinde, derzlerde, beton çatlaklarının onarımında, kırılmış olan beton çatlaklarının izolasyonunda, derin çatlakların doldurulmasında, dilatasyonların doldurulmasında ve izolasyonunda kullanılır.

Kendi kendine yayılır, akışkan bir özelliği vardır. UV ışınlarına dayanıklıdır.

 

 

 

 

POLİSÜLFİT-7.5 Kg
₺1.136,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı