PUR KİT Beton Çatlak Tamir Kiti 600 Gr

PUR KİT Beton Çatlak Tamir Kiti 600 Gr (PURKİT 600)

Fiyat : ₺548,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺498,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 139

PURKİT  hızlı kuruyan, brüt beton çatlaklarının onarım reçinesidir. Yüksek mekanik dayanımlı, poliüretan ve silikat bazlı, iki bileşenli, beton çatlaklarını kısa sürede tamir eder.  Uygulama sonrası dakikalar içerisinde kuruma özelliği vardır. Kurudaktan sonra araç trafiğine hemen açılabilir. Fabrika zeminlerinde, atölyele zeminlerinde, otopark zeminlerinde, hangarlarda kullanılabilir.

Beton ve endüstriyel zeminlerin tamiratında, özellikle fabrika ve otopark zeminlerinde hızlı tamiratlar amacıyla kullanılır. 

 

TANIMI

Yüksek mekanik dayanımlı, poliüretan ve silikat bazlı, iki bileşenli, beton çatlaklarını kısa sürede tamir eder.  Uygulama sonrası dakikalar içerisinde kuruma özelliği vardır. Kurudaktan sonra araç trafiğine hemen açılabilir. Fabrika zeminlerinde, atölyele zeminlerinde, otopark zeminlerinde, hangarlarda kullanılabilir.

 

Kullanım Alanları: Beton, şap ve zemin betonların çatlak tamiratlarında uygulanır. Fabrika beton zeminleri çatlaklarının onarılmasında, ağır taşıt özelliği olan zeminlerin tamiratında, otopark zeminlerinin beton çatlak onarımlarında, yaya trafiğinin olduğu zeminlerin çatlak ve kırık tamiratlarında, depolama alanlarının zeminlerinin tamiratlarında, liman taşımacılığı olan alanların zeminleride oluşan çatlakların tamiratlarında kullanılır.

 

UYGULAMA

PUR KİT kullanımı çok kolay bir reçinedir.  Açılan çatlaklar ve derz kesimlerinin elektrikli vakum makineleri ile tozu alınmalıdır. Çatlaklara parelel olarak açılan derzlerin içerisine istenirse çelik bağlantı çubukları bırakılarak çatlak onarımı daha çok güçlendirilebilir.Çatlak içerisine döküm yapılmadan önce hazır olan PURKİT Çatlak onarım reçinesi A bileşen şişesi çalkalanmalıdır.  Ardından B bileşen reçine A bileşen reçine şişesine ilave edilerek ağzı kapalı olarak her iki reçine elle hızlı şekilde 10-20 sn çalkalanmalıdır. Karışımı tamamlanmış olan PURKİT aktarım ucu kesilerek çatlakların içerisine boşaltılmaya başlanmalıdır. Reçineyi çatlaklara boşaltma işlemi sonrası yüzeyde fazla kalan reçineler iyice çatlakların üzerine spatula yardımı ile sıyırılmalıdır. 

 

Ürün yüzeyinde kaymazlık istenirse peşinden üzerine silis kumu serpilerek yaklaşık 30-45 dk kurumaya bırakılır. Bu süre sonunda üzeri yaya ve araç trafiğine açılabilir.

 

Not: Ürün sadece derz çatlaklarına serbest döküm yapılarak uygulanabilir. 

Ambalaj:  600 Gr PURKİT Reçine 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

PUR KİT Beton Çatlak Tamir Kiti 600 Gr