Pas Dönüştürücü 1 Lt

Pas Dönüştürücü 1 Lt (PASD 1LT)

Fiyat : ₺594,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 36

A kalite Pas Dönüştürücü, renksiz, nano teknolojik kimyasal organik polimerler ve dispersiyon bazlı özelliklidir. Metal yüzeylerde pas ile rekasiyona girerek yüzeyi astarlı hale getirir. Paslı yüzeylerin dönüşmesini kumlama ihtiyacı olmadan boyamaya hazır hale getirir ve çeliğin uzun süre dayanımının artmasını sağlar.

 

 

TANIMI

A kalite Pas Dönüştürücü, renksiz, nano teknolojik kimyasal organik polimerler ve dispersiyon bazlı özelliklidir. Metal yüzeylerde pas ile rekasiyona girerek yüzeyi astarlı hale getirir. Paslı yüzeylerin dönüşmesini kumlama ihtiyacı olmadan boyamaya hazır hale getirir ve çeliğin uzun süre dayanımının artmasını sağlar.

Kullanım Alanları: Endüstriye üretimlerlerde, gemi ve denizcilik sektöründe, inşaat ve yapı sektöründe, imalat sektöründe, otomotiv ve taşımacılık sektöründe, çelik konstrüksiyon imalatlarında, prefabrik yapımlarında.

Uygulama; ürün ambalajı inceltici gerekmemektedir. Ürün açıldıktan sonra reçine iyice karıştırılmalıdır. Karıştırılan reçine, fırça, rulo veya sprey makineler ile kuru olan yüzeylere uygulanabilir. Uygulama yüm yüzeylere tatbik edilmelidir. Uygulama sonrası yüzeydeki paslar reaksiyona girerek siyah renk oluşumu başlayacak ve ardından pas dönüşmüş olacaktır.

Güvenlik: Pas dönüştürücü, çevre dostu bir kimyasaldır. Alev almaz,  kapalı ambalajında kapalı ve serin yerde depolayınız. Uygulama esnasında mutlaka koruyucu eldiyen ve gözlük takınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

 

Ambalaj:  1 Lt, 5 Lt 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Pas Dönüştürücü 1 Lt