Poliüretan Köpük Kiti 500 Gr

Poliüretan Köpük Kiti 500 Gr (KÖPÜK KİT 500GR)

Fiyat : ₺468,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Tek Kullanımlık Poliüretan Köpük Kiti, kullanıma hazırdır. Boşluk dolumlarında, onarım ve inşaat yapım işlerinde kullanılır. Boşlukları doldurup dolgu ve izolasyon sağlayarak yapıda hafiflik sağlar.  Kendi hacminin 25 katı genleşerek mukavemet sağlar, ayrıca ısı yalıtım değeri yüksektir. Reçineler gaz içermez, yanıcı veya patlayıcı değildir.

 

TANIMI

Poliüretan Köpük Kiti, kullanıma hazırdır. Boşluk dolumlarında, onarım ve inşaat yapım işlerinde kullanılır. Boşlukları doldurup dolgu ve izolasyon  sağlayarak yapıda hafiflik sağlar.Kendi hacminin 25 katı genleşerek mukavemet sağlar ayrıca ısı yalıtım değeri yüksektir. Reçineler gaz içermez, yanıcı veya patlayıcı değildir.

Kullanım Alanları: 

  • Duba dolumlarında,
  • Tekne, yat ve benzeri taşıtların yapımlarında,
  • Tuğla ve biriket boşluklarının dolumlarında,
  • Boru etraflarının boşluk dolumlarında,
  • Ahşap ve benzeri şeylerin toprağa sabitlenmesinde,
  • Koli içerisinde eşya taşımada boşluk dolumlarında kullanılabilir. 

UYGULAMA

KÖPÜK KİTİ kullanımı çok kolay bir reçinedir. Öncelikle çalkalamak için şişenin bir tanesine diğer bileşen ilave edilmelidir. İlave edilen şişenin aktarım boşaltma ucu reçinenin boşaltılması için kesilmedilir. Çalkalama esnasında baş parmağınızla kesilen yere baskı yapıp 10 ila 20 saniye hızlı şekilde çalkalanmalıdır.Daha sonra kesik olan ucundan reçine basınçlı şekilde köpük olarak döküm yapılabilir.

Not: Çalkalama sonrası reçine hızlı şekilde boşaltılmalıdır. Ürün tek kullanımlıktır. Karışımı yaplan reçine tekrar kullanılamaz.

Ambalaj:  250 GR A Bileşen , 250 GR B Bileşen 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Poliüretan Köpük Kiti 500 Gr