PUR EN1000 Sıvı Poliüretan Reçine 10 kg

PUR EN1000 Sıvı Poliüretan Reçine 10 kg (PUREN1000-10KG)

Fiyat : ₺2.275,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 29

Ahşap muadili ve sıvı plastik reçine olarak bilinen iki bileşenli poliüretan döküm reçinesi. Ahşap ve benzeri kalıplama işlerinde kullanılan, yüksek kaliteli özelliği sayesinde birçok ürünün üretiminde kullanılabilir ve hızlı kuruyan bir üründür.

 

TANIMI

 

Ticari Adı: PUR EN 1000 Sıvı Poliüretan Plastik, Ahşap muadili ve sıvı plastik reçine olarak bilinen iki bileşenli poliüretan döküm reçinesi. Ahşap ve benzeri kalıplama işlerinde kullanılan yüksek kaliteli özelliği sayesinde birçok ürünün üretiminde kullanılabilir ve hızlı kuruyan bir üründür.

 

KULLANIM

Ahşap taklidi işlerde, dolgu özel imalatlarında, boşluklarında kullanılabilir. Poliüretan reçinesi 1/1 (100/100 ) karışım oranındadır. Uygulama yapılmadan önce iki bileşen 30 sn uygun hızlı mikser karıştırıcı ile karıştırılmalıdır. Bileşenler 2 ila 3 dk içerisinde kalıp veya doldurulacak boşluk içerisine uygun şekilde boşaltılmalıdır. Reçine,silikon kalıp içerisinden en erken 15 dk sonra çıkarılmalıdır. Yapılan portatif ürün kalıptan çıktıktan sonra ilk 24 saat tam kuruması için  bekletilmelidir.

  

 

ÜRÜN TEKNİK DÖKÜMANI 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

PUR EN1000 Sıvı Poliüretan Reçine 10 kg