PUREPOXY132 Ultra Şeffaf Döküm Epoksi Reçine 80 Kg

PUREPOXY132 Ultra Şeffaf Döküm Epoksi Reçine 80 Kg (PUREPOXY130 80 Kg)

Fiyat : ₺18.780,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Yüklü alımlar için Ultra Şeffaf Masa Döküm Epoksi Reçinesi, özellikle masa ve benzeri ürünlerin dökümleri için geliştirilmiş özel bir reçinedir. Döküldükten sonra kendi kendine kabarcıları engelleyen, kuruma süresi 48 saat olan, UV ( güneş ışınlarına) dayanıklı uzun ömürlü ultra şeffaf döküm reçinesidir.

 

 

TANIMI

Ticari Adı: PUREPOXY 132 Ultra Epoksi şeffaf döküm reçinesi özellikle masa ve sehpa dökümleri için geliştirilmiştir. Bu ürün hobi amaçlı kaplamalarda, 3 boyutlu ürün ve zemin kaplamaların imalatlarında ve farklı alanlar için geliştirilmiş dekoratif amaçlı kullanılan  solventsiz bir reçinedir.

Kullanım Alanları: 3 boyutlu kaplamalarda, dekoratif masa yapımında, zemin kaplamalarında, yüzey kaplamalarında, hediyelik eşya yapımında, ahşap ürünlerin korunması ve tasarlanmasında, resim ve albümlerin kaplanmasında, eşentiyon ürünlerinin yapımında kullanılabilir.

Uygulama 

Ultra şeffaf epoksi reçine, A ve B bileşenleri 300/100 gr karışım, 48 saat kuruma için 3/1 oranlarında karşım yapılarak kullanılması gerekmektedir. 

Ultra Şeffaf Epoksi Masa ve Benzeri Dökümler: Reçinelerin belirlenen miktarlarda uygun bir kap içerisinde statik karıştırıcı karıştırılır. Hazır olan reçineler  20-25 derece ortam sıcaklığında temizlenmiş masa veya farklı kalın döküm kalıplarına dökülür. Bu tip ürün yapımlarında 3cm ila 5cm arasında dökümler  için 48 saatte kurumak üzere gerekmektedir. Reçine 300/100 gr oranında A ve B reçine karşım yapılarak döküm tavsiye edilmektedir.  Ayrıca epoksi karşımı sonrası dökülen reçineden kabarcıkların giderilmesi için hava üfleyici makineler ( ÖRN: Fön Makinesi, Mini Pürmüz) ile reçinenin üzerine tutulmalıdır. Ayrıca isteniyorsa oluşan hava kabarcıkları ürünlerin ve tasarımların  görsellik efekti vermesi için ürünlerimiz arasında yer alan ( PUREPOXY 133 Şeffaf Kalın Döküm Reçine) ürünümüzü kullanarak dalga efekti verebilirsiniz.

Renklendirme: Epoksi şeffaf reçinelere toz pigment veya sıvı pigmentler katılabilir. Pigmentler karışım öncesi  1 kg A Bileşen reçine içerisine  1 ile 5 gram renk pigmenti katılabilir. Daha sonra iki bileşenin karışımı yapılmalıdır. Oranlarda miktar arttıkça eşdeğer biçimde artış yapılır.

Ambalaj:  80 kg 

Renk:  Şeffaf

 

 

Benzer Ürünler
YAPI KİMYA
₺661,00 KDV Dahil
PUREPOXY130-1.5 Kg
YAPI KİMYA
₺2.198,00 KDV Dahil
PUR225-7.5 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

PUREPOXY132 Ultra Şeffaf Döküm Epoksi Reçine 80 Kg