PURFOAM Poliüretan Köpük Reçinesi 2 Kg

PURFOAM Poliüretan Köpük Reçinesi 2 Kg (PURYAPNUMUNE1)

Fiyat : ₺685,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 12

Ticari Adı PURFOAM İki bileşenli boşluk dolumları için kullanılan, yüksek şişme özelliğine sahip poliüretan izolasyon ve onarım reçinesidir. 

 

 

TANIMI

Ticari Adı PUR FOAM İki bileşenli boşluk dolumları için kullanılan, yüksek şişme özelliğine sahip poliüretan izolasyon ve onarım reçinesidir. Ürün istenilen dansitede üretilmektedir.

Sipariş verilen ürün 40 dansite olarak gönderilecektir.  Farklı yoğunlukta ürün için lütfen istediğiniz dansite (yoğunluk) satın alma işlemi sırasında not bölümüne belirtiniz.

 

KULLANIM

Poliüretan köpük reçinesi 100/100 ( eşit ağırlık ) karışım oranındadır. Ürün kullanmadan önce uygun bir kap içerisinde veya farklı yöntemlerle 30 derece olacak şekilde ısıtılmaldır. Uygulama yapılmadan önce iki bileşen uygun bir kap içerisinde hızlı bir mikser yardımı ile 10-20 saniye karıştırılıp döküm yapılabilir. Ayrıca 1-1 eşit oranda basınçlı pompa ile enjekte edilebilir. Sonrasında kalıp veya dolum yapılacak boşluk içerisinde dökülmelidir. Ortalama 30 saniye içerisinde jelleşme, 1-2 dakika içerisinde köpük oluşumu devam edecektir. Dokunma süresi 5 dakika, kuruma 15 dakika. Bu süre sonunda kalıp içerisinde ürün çıkarılmalıdır.

1 Metre küp boşluk dolumlarında ortalama A ve B Bileşen reçinelerin karşımları doğru ve homejeşen şekilde yapılması durumunda ortalama 40 dansite ürün kullanmanız durumunda 40 kg, 60 dansite kullanmanız durumunda 60 kg, 120 dansite kullanmanız durumunda 120 kg sarfiyat olacaktır.

 

KULLANIM ALANLARI

  • Boşluk dolumlarında
  • Duba dolumlarında
  • Panel boşluk dolumlarında
  • Heykel ve benzeri şeylerin yapımında
  • Tahta taklidi ürünlerin yapımında
  • Dekoratif yapı malzemelerinin yapımında
  • Muhtelif ürünlerin yapımında
  • Mobilya ürünleri yapımında

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

PURFOAM Poliüretan Köpük Reçinesi 2 Kg