Teras Zemin Yalıtım Boyası 10 Kg

Teras Zemin Yalıtım Boyası 10 Kg (RN120-10 KG)

Fiyat : ₺1.390,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 44

Hidrofobik özellikli, esnek ve dayanıklıdır. Teras ve zeminlerde su yalıtımı problemini gidermek için geliştirilmiştir. Uv ( Güneş Işınları) den etkilenmez. Çok iyi su yalıtımı sağlayan zemin ve teras boyasıdır. 

M2'de ortalama sarfiyatı 500 gr hesaplayarak ürün alımı yapabilirsiniz. Fazla alım yapmak istediğinizde ürün adet oranını arttırınız. 

 

 

TANIMI

Hidrofobik özellikli, esnek ve dayanıklıdır. Teras ve zeminlerde su yalıtımı problemini gidermek için geliştirilmiştir. Uv ( Güneş Işınları) den etkilenmez. Çok iyi su yalıtımı sağlayan zemin ve teras boyasıdır. 

 

UYGULAMA PROSEDÜRÜ

Uygulamaya öncesi zeminlerin ,yüzeydeki toz, kir, yağ, su ve zayıf parçacıklardan arındırılmış  olması gerekmektedir. Yapılacak alanlarda çatlak veya bozuk yüzeyler varsa PURKİT çatlak onarım reçinesi veya tamir harçları ile onarılmalıdır. Uygulama yapılacak alanlarda varsa parepet duvar bitimleri ,tamir harçları ile köşe pahları oval şekilde oluşturulmalıdır. Yüzeylerdeki çıkıntılıklar mümkünse kazınmalıdır. Zemine iyi bir aderans sağlaması için öncesinde boya veya farklı materyallar kazınmalıdır.

 Boya kutusu açıldıktan sonra düşük devirli karıştırıcı ile yaklaşık 1 dakika karışım yapılması tavsiye edilmektedir. Ürün kuruma süresi 20°'de ortam sıcaklığına bağlı olarak 1-2 saatte kurumaktadır. 

- Yapışma değeri çok yüksek olması sayesinde ayrıca yüzeye astar gerekmemektedir.

- RN 120 Zemin Yalıtım Boyası ilk katta m2'de ortalama 200 gr, 1-2 saat sonra ikinci katta 300 gr uygulanması tavsiye edilmektedir. Gerekli görülürse katlar halinde aşamalı olarak uygulama yapılabilir.

Uygulama,rulo, fırça veya püskürme ( airless) boya makineleri ile uygulanabilir özelliğe sahiptir. 

 

ÖZELLİKLERİ

Hidrofobik özelliklidir, hızlı kuruma özelliği vardır, yapışma değeri çok yüksek olduğundan ayrıca astar gerektirmez, güneş ışınlarından etkilenmez, uzun yıllar koruma sağlar.

 

KULLANIM ALANLARI:

  • Beton teraslar
  • Mermer teraslar
  • Seramik teraslar
  • Beton zeminler
  • Dış duvarlar
  • Kör dış cephe duvarları
  • Kaldırım ve yürüyüş yolları

Not: Farklı alanlar için uygulama yapmak istiyorsanız teknik ekibimizden uygunluğunu öğrenmeden uygulamayınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Teras Zemin Yalıtım Boyası 10 Kg