Ultra Şeffaf Masa Döküm Reçine 8 Kg

Ultra Şeffaf Masa Döküm Reçine 8 Kg (PUREPOXY132-8 Kg)

Fiyat : ₺1.840,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Ultra Şeffaf Masa Döküm Epoksi Reçinesi, özellikle masa ve benzeri ürünlerin dökümleri için geliştirilmiş özel bir reçinedir. Döküldükten sonra kendi kendine kabarcıları engelleyen, kuruma süresi 48 saat olan, UV ( güneş ışınlarına) dayanıklı uzun ömürlü ultra şeffaf döküm reçinesidir.

 

TANIMI

Ticari Adı: PUREPOXY 132 Ultra Epoksi şeffaf döküm reçinesi özellikle masa ve sehpa dökümleri için geliştirilmiştir. Bu ürün hobi amaçlı kaplamalarda, 3 boyutlu ürün ve zemin kaplamaların imalatlarında ve farklı alanlar için geliştirilmiş dekoratif amaçlı kullanılan  solventsiz bir reçinedir.

Kullanım Alanları: 3 boyutlu kaplamalarda, dekoratif masa yapımında, zemin kaplamalarında, yüzey kaplamalarında, hediyelik eşya yapımında, ahşap ürünlerin korunması ve tasarlanmasında, resim ve albümlerin kaplanmasında, eşentiyon ürünlerinin yapımında kullanılabilir.

Uygulama 

Ultra şeffaf epoksi reçine, A ve B bileşenleri 300/100 gr karışım, 48 saat kuruma için 3/1 oranlarında karşım yapılarak kullanılması gerekmektedir. 

Ultra Şeffaf Epoksi Masa ve Benzeri Dökümler: Reçinelerin belirlenen miktarlarda uygun bir kap içerisinde statik karıştırıcı karıştırılır. Hazır olan reçineler  20-25 derece ortam sıcaklığında temizlenmiş masa veya farklı kalın döküm kalıplarına dökülür. Bu tip ürün yapımlarında 3cm ila 5cm arasında dökümler  için 48 saatte kurumak üzere gerekmektedir. Reçine 300/100 gr oranında A ve B reçine karşım yapılarak döküm tavsiye edilmektedir.  Ayrıca epoksi karşımı sonrası dökülen reçineden kabarcıkların giderilmesi için hava üfleyici makineler ( ÖRN: Fön Makinesi, Mini Pürmüz) ile reçinenin üzerine tutulmalıdır. Ayrıca isteniyorsa oluşan hava kabarcıkları ürünlerin ve tasarımların  görsellik efekti vermesi için ürünlerimiz arasında yer alan ( PUREPOXY 133 Şeffaf Kalın Döküm Reçine) ürünümüzü kullanarak dalga efekti verebilirsiniz.

Renklendirme: Epoksi şeffaf reçinelere toz pigment veya sıvı pigmentler katılabilir. Pigmentler karışım öncesi  1 kg A Bileşen reçine içerisine  1 ile 5 gram renk pigmenti katılabilir. Daha sonra iki bileşenin karışımı yapılmalıdır. Oranlarda miktar arttıkça eşdeğer biçimde artış yapılır.

Ambalaj:  8 kg 

Renk:  Şeffaf

 

Benzer Ürünler
YAPI KİMYA
₺661,00 KDV Dahil
PUREPOXY130-1.5 Kg
YAPI KİMYA
₺2.198,00 KDV Dahil
PUR225-7.5 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Ultra Şeffaf Masa Döküm Reçine 8 Kg