title
title
title
Epoksi Reçineler
Makine ve Ekipmanlar
Mastik ve Yapıştırıcılar

SU YALITIMI ÜRÜNLERİ

 • Su Yalıtımı

  PUR 220 Rijit poliüretan enjeksiyon reçinesi. Solventisz, kokusuz, poliüretan su ile genleşen, beton çatlakların su izolasyonu ve çeşitli alanların su izolasyonu ve çeşitli alanların su izolasyonu kullanılır.

   

  PURYAP01A
  ₺1.772,00 KDV Dahil
  ₺2.100,00 KDV Dahil
  %16 İndirim
  %16İndirim
  Yeni Ürün
 • Enjeksiyon Reçineleri

  PUR 221 Flex Poliüretan Enjeksiyon Reçinesi

  Tek bileşenli poliüretan esaslı mükemmel esnekliğe sahip dilatasyon ve ek yerleri için geliştirilmiş reçinedir. Kullanımı kolay hareketli alanların bileşim noktalarında mükemmel oran da esneklik sağlar. Yapılarda yıllarca hareket olması PUR 221 flex poliüretan enjeksiyon köpüğü etkilenmeden su yalıtımını koruma sağlar.

  Kullanım Alanları: Tüneller, barajlar, dilatasyonlar, soğuk derzler, beton ek yerleri,

  Sarfiyat:  Kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Ürün kullanımı için teknik özelliklerini inceleyiniz.

  Ambalaj:  20 kg ana malzeme, 2 kg katalizör.

  Renk:  şeffaf sarımtırak

  PURYAP01B
  ₺1.950,00 KDV Dahil
  ₺2.300,00 KDV Dahil
  %15 İndirim
  %15İndirim
  Yeni Ürün
 • Su Yalıtımı

  Tek bileşenli poliüretan su yalıtımı membranı. Kullanımı kolay teras ve benzeri ıslak alanların su yalıtımı koruması amacıyla geliştirilmiştir. Açıkta kullanılması durumunda UV dayanımlı alifatik poliüretan boya uygulaması yapılmalıdır. PUR 190 uygulaması kolay hazır olan yüzeylere 24 saat aralıklarla katlar uygulanmalıdır.
   

  PURYAP01D
  ₺1.239,00 KDV Dahil
  ₺1.480,00 KDV Dahil
  %16 İndirim
  %16İndirim
  Yeni Ürün
 • Su Yalıtımı

   

  NF 300: Tek bileşenli, akrilik ve polimer bazlı süper esnek, uv dayanımlı su yalıtım ve kaplama ürünüdür.

  UYGULAMA

  Uygulama yapmadan önce, yapılacak zemin tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Beton yüzeylere aynı ürün ile 1/1 su ile inceltilerek astarlama yapılabilir. Ayrıca yüksek aderanslı NF200 yüzey astarı uygulama yapılarak uygulamanın daha verimli olması sağlanabilir. Astar uygulaması yapıldıktan sonra ambalajında hazır olan NF 300 akrilik su yalıtım membranı en az iki kat olmak en az 15 derece hava sıcaklığında üzerine 6 saat aralıklarla uygulama yapılmalıdır. Uygulama sonrası en az 3 gün yaya trafiğine kapatılmış, 24 saat yağmur sularına maruz kalmamalıdır.

  KULLANIM ALANLARI

  • Teras su yalıtım uygulamaları
  • Islak hacimlerin su yalıtım uygulamaları
  • Dış cephe su yalıtım uygulamaları
  • Perde duvar su yalıtım uygulamaları
  • Beton su yalıtım uygulamaları
  • Havuz su yalıtım uygulamaları

  UYARILAR

  Kullanmadan önce mutlaka MSDS ve TDS formlarını okuyunuz.

  Kapalı şekilde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Kullanım esnasında eldiven ve gözle temastan korunmak için koruyucu gözlük kullanınız.

   

  PURYAP01L
  ₺689,00 KDV Dahil
  ₺850,00 KDV Dahil
  %19 İndirim
  %19İndirim
  Yeni Ürün
 • Su Yalıtımı

  %100 Saf polyurea esaslı su yalıtımı ve zemin kaplama ürünü.

  470 Kg Takım. A-B Bileşen 2 Varil.

   

   

   

  PURYAP01V
  ₺23.950,00 KDV Dahil
 • Su Yalıtımı

  Hibrit polyurea esaslı su yalıtımı ve zemin kaplama ürünü.

  470 Kg Takım. A-B Bileşen 2 Varil.

   

   

   

  PURYAP01M
  ₺22.450,00 KDV Dahil
 • Su Yalıtımı

  Poliüretan bazlı püskürtme yöntemiyle uygulanabilen, yüksek mekanik dayanıma sahip, astar uygulama ihtiyacı olmadan uygulanan, zemin kaplama ve yalıtım reçinesidir.

  Renk: Gri ve farklı tonlarda 

   

   

  PURYAP07K
  ₺19.823,99 KDV Dahil

ONARIM REÇİNELERİ

YAPI KİMYA

Yapı kimyasalları; inşaat, yapı, tadilat ve onarımda kullanılan ürünlerin başlıca tanımıdır. Kuruluşumuz, bu tanıma uygun olarak YAPI KİMYA markasıyla sektörel ihtiyaçlarını tedarik ve üretimi için hizmete başlamıştır. YAPI KİMYA, yüzlerce ürün çeşidiyle, inşaat, altyapı, tünel, maden, onarım, güçlendirme endüstriyel, marin denizcilik ve benzeri alanlar için ürün üretimi ve makine ekipmanların tedariği amacıyla kurulmuş, sektörün ihtiyacı doğrultusunda online olarak satış ve teknik ekipman desteği sağlamaktadır.

Neler Yaparız?

Yapı kimyasalları ürün ve uygulamaları, bir çok alan ve sektörde ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında ilk akla gelen yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ankraj yapıştırıcılar ve boyalar olduğunu düşünebiliriz. Ancak yapı kimyasalları aslında daha çok alanda endüstriyel çözümler sağlayan çok geniş yelpazeye sahip olduğunu söylemeliyiz.

Kullanım Alanları

İnşaat boyaları, inşaat su yalıtım ürünleri ve kimyasalları, dış cephe sıva ve yapıştırıcıları, mermer ve zemin yapıştırıcıları, zemin kaplama kimyasalları, profil ve pvc yapıştırıcı mastikleri, ısı yalıtım köpükleri ve kimyasalları, beton ve harç katkıları, Onarım ve güçlendirme ankraj kimyasalları, marin denizcilik sektörü. Su yalıtım ürünleri, zemin kaplama ürünleri, boyalar, yapıştırıcılar, astarlar, katkı ürünleri, güçlendirme ürünleri, marin ürünleri.